پیام مدیر عامل

سپاس ایزد یگانه را که توفیق خدمت در مجموعه وزین شیمی تبادل هادیان خمسه و همراهی با مجموعه مدیران و کارکنان ارزشمند این شرکت خوش سابقه و فعال در عرصه بازرگانی را به دست آوردم. شیمی تبادل هادیان خمسه به عنوان یکی از بهترین شرکت های فعال در عرصه بازرگانی با اندوخته بهترین واردکننده گمرک غرب کشور در سال 96 ، با نگاهی متناسب با پیشرفت های روز در زمینه صادرات و واردات با پشتوانه تجارب گذشته ، همکاران صادق و با انگیزه، دانش تجاری، زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری لازم، اعتبار و شهرت خود افق های جدیدی از کسب و کار را در عرصه داخلی و تجارت جهانی ترسیم نموده است. خود را موظف می دانیم با تحقیق، بررسی و شناخت نیاز مردم ، شرکت ها و کلیه مشتریان عزیزمان، با کیفیت ترین و بی نظیرترین خدمات را در عرصه بازرگانی به همه ی مشتریان ارائه نمائیم. با امید به اینکه با نهایت سعی و تلاش در کنار تک تک سرمایه های عظیم انسانی شرکت ، بتوانیم به اهداف عالی نایل شویم و بهترین ارائه دهنده خدمات بازرگانی باشیم.

امیر قربانی (مدیرعامل)
شرکت شیمی تبادل هادیان خمسه

شرکت تولیدی و بازرگانی شیمی تبادل هادیان خمسه این افتخار را دارد که با سابقه ای درخشان در زمینه ارائه خدمات تجاری به بازرگانان و تجار محترم ایرانی و خارجی و تولیدکنندگان در سطح ملی و بین المللی سهم بسزایی در خدمت رسانی به توسعه تجارت این مرز و بوم ایفا می کند .

شرکت شیمی تبادل توانایی تامین مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز شرکت های تولیدی ، کشاورزی ، صنعتی ، دارویی و مواد غذایی را در سطح ملی و بین المللی دارد .

این شرکت آمادگی لازم جهت واردات مواد مورد نیاز و صادرات محصولات تولیدی را در حیطه کار خود قرار داده که با توجه به فعالیت گسترده شرکت شیمی تبادل هادیان خمسه در تمامی زمینه های تولید و تامین مواد اولیه و شیمیایی مورد نیاز مصرف کنندگان و بازرگانان محترم به اطلاع می رساند که این شرکت توانایی تامین هرگونه مواد مورد نیاز شما را دارا می باشد .

این شرکت با فراهم نمودن امکانات حمل و نقل در هر نقطه از کشور ، کار تحویل به موقع مواد را برای مصرف کنندگان عزیز آسان نموده است .

مدیریت توسعه و تحول سازمانی از ایتالیا

مدیریت بازاریابی و فروش از انگلستان

مدیریت کارآفرینی از کانادا

مدیریت مالی از اتحادیه اروپا